Світ

Білорусь готова відправити миротворців на Донбас

Лукашенко також нагадав, що він часто дорікав колишнього президента України Петра Порошенка в тому, що в країні йде війна, а той нічого не робить

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в четвер підтвердив готовність своєї країни взяти участь у врегулюванні на Донбасі, в тому числі шляхом направлення туди білоруського миротворчого контингенту.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Ми готові ввести туди миротворців, прикордонників, війська, якщо буде згода двох сторін, — сказав він в інтерв’ю ЗМІ. — Хоч для мене це велика проблема — вплутуватися військами в конфлікт”.

Лукашенко також нагадав, що він часто дорікав колишнього президента України Петра Порошенка в тому, що в країні йде війна, а той нічого не робить. “Війна йде на твоїй землі, ти повинен вирішувати цю проблему”, — процитував він сам себе.

“Ситуація зараз змінилася, — продовжив Лукашенко. — І я не відчуваю вже нюансів в цій ситуації, особливо після президентських виборів. Ну, я думаю, у мене буде можливість на цю тему поговорити з ним (Президентом України Володимиром Зеленським). Але ви повинні знати: ми не будемо напрошуватися в миротворці, ми не будемо напрошуватися в посередники. Якщо це потрібно буде, то ми готові зіграти певну роль. Але такі пропозиції… відкидалися”.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button