Світ

Більше третини поляків не готові вакцинуватися від коронавірусу

Згідно з дослідженням Social Changes, відсоток поляків, які не бажають зробити щеплення від коронавірусу, становить 39%. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Раніше ситуація в Польщі щодо готовності робити щеплення була значно гіршою-зараз їх частка знизилася з 44% до 39%.

Також зазначено, що вперше частка тих, хто готовий зробити щеплення, перевищила частку тих, хто від вакцини готовий відмовитися.

41% респондентів ствердно відповіли на питання: чи будете ви робити щеплення, якщо вакцина проти Covid-19 буде доступна вам? Раніше таких було на 8% менше.

“Дослідження показує, що відсутність видимих негативних наслідків у країнах, які почали вакцинацію раніше, а також інформаційна кампанія в Польщі починають приносити плоди”, – зазначають соціологи.

Раніше більшість учасників опитувань у Польщі говорили про небажання вакцинуватися від коронавірусу. Скепсис багатьох європейців викликаний тим, з якою швидкістю вакцини від Covid – 19 були протестовані і схвалені.

У країнах Європейського Союзу 27 грудня стартувала кампанія масової вакцинації населення. Як повідомляється, вакцинація починається в різних країнах ЄС 27, 28 і 29 грудня. Франція, Португалія, Німеччина, Італія, Австрія та Іспанія починають вакцинацію першими.

Останні новини

Back to top button