Світ

Білл Гейтс заявив, що пандемія Covid завершиться до середини 2022 року

Пандемія Covid-19 завершиться до середини наступного року за умови відсутності нових більш небезпечних варіантів коронавірусу, передає 1news з посиланням на Главком.

Такий термін спрогнозував засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс на «Новому економічному форумі» у Сінгапурі, організованому бізнесменом Майклом Блумбергом.

За словами Гейтса, до середини 2022 року на тлі вакцинації, вироблення природного імунітету та появи нових препаратів рівень захворюваності та смертності «має різко піти вниз» і досягти «сезонних даних щодо грипу» за відсутності нових штамів.

Крім того, Гейтс розраховує «на вирішення проблем із постачанням вакцин проти коронавірусу наступного року».

Засновник Microsoft закликав світову спільноту активно працювати і «над викоріненням грипу для зменшення загроз появи нових пандемій».

Раніше Білл Гейтс повідомив, що нові пандемії можуть загрожувати світу в майбутньому не лише з природних причин, а й через зловмисників-біотерористів.

Мільярдер вважає, що людству для боротьби з хворобами необхідно вкластися в технологічний розвиток: зробити розробку та виробництво вакцин значно дешевшим і збільшити кількість фабрик, які їх виробляють.

Він також попередив, що світ може зіткнутися з ще однією загрозою, крім пандемії Covid-19.

Back to top button