Світ

Білл Гейтс застеріг від поспішного використання вакцини від коронавірусу

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс заявив, що система тестування на COVID-19 в Америці неадекватна та попередив про небезпеку поспішної вакцинації населення без належних випробувань. Про це повідомляє The Blaze, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

Зокрема, на запитання про затримку результатів тестування на COVID-19, Гейтс сказав, що американське тестування на коронавірус – це неефективна система.

“Більшість усіх тестів у США – повністю марні”, – сказав Гейтс. Він вважає, що тести на коронавірус мають показувати результат моментально.

Що стосується вакцини проти COVID-19, то Гейтс висловив занепокоєння з приводу поспішної розробки вакцини, без належного тестування.

На його думку, це може статися у Китаї та Росії. “Б’юсь об заклад, що там незабаром буде кілька вакцин, що надійдуть для пацієнтів без повного нормативного тестування”. Водночас мільярдер констатував, що потрібно щонайменше три-чотири місяці лише для того, щоб дослідити побічні ефекти вакцини.

Також Гейтс підтвердив, що його фонд витратить 150 мільйонів доларів на забезпечення бідних громад вакциною проти COVID-19.

Як повідомлялося, станом на ранок 9 серпня у світі зафіксовано 19 811 122 випадки зараження COVID-19, з них 729 653 виявилися летальними, 12 725 906 людей одужали.

Back to top button