Світ

Берегова оборона України підірвала плани РФ – британська розвідка

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Атаки на військові кораблі біля острова Зміїний нейтралізували здатність Росії контролювати море.

Можливості української берегової оборони значною мірою вплинули на плани Росії щодо встановлення контролю над Чорним морем та створення ризику для Одеської області. Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії, опублікованому 20 червня.

Зазначається, що 17 червня ЗСУ заявили про перше успішне застосування західних протикорабельних ракет Harpoon. Метою атаки був російський військово-морський буксир Василь Бех, який доставляв озброєння та особовий склад на острів Зміїний у північно-західній частині Чорного моря.

“Знищення російського корабля під час місії щодо поповнення запасів демонструє труднощі, з якими зіштовхується Росія, намагаючись підтримати окупацію острова”, – наголосили у британській розвідці.

Фото: twitter.com/DefenceHQ

Нагадаємо, з початку травня ЗСУ знищили біля острова Зміїний кілька російських катерів, вертоліт, підбили фрегат Адмірал Макаров та судно тилового забезпечення Всеволод Бобров.

А 17 червня було вражено ракетами буксир Василь Бех.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet” target=”_blank”>https://t.me/korrespondentnet

 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button