Світ

Бельгія посилює карантин

Бельгія вирішила посилити карантин, щоб зупинити зростання захворюваності на коронавірусу. Відповідну заяву сьогодні зробив прем’єр-міністр країни Александр Де Кроо, повідомляє видання The Brussels Times. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

За словами Де Кроо, сьогодні Бельгія перебуває у фазі найвищої готовності.

«Кількість інфікованих зростає з кожним днем, і дуже швидко. Наші лікарі та лікарні перебувають під сильним тиском. Ми ведемо нерівну боротьбу з цим вірусом», – наголосив він.

З понеділка, 19 жовтня, громадянам Бельгії буде дозволено мати лише один контакт за межами власного помешкання. Уряд рекомендував працювати віддалено, якщо є можливість.

Крім того, в країні буде введено комендантську годину. Людям буде заборонено виходити на вулицю з 00:00 до 5-ї години ранку.

На чотири тижні у Бельгії закриють бари та ресторани, а після 20:00 буде заборонено продавати алкоголь.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Франції Еммануель Макрон заявив про введення комендантської години у столичному регіоні Іль-де-Франс та восьми мегаполісах країни. Він додав, що жителям цих міст, не буде дозволено перебувати на відкритому повітрі з 21:00 до 6:00 протягом чотирьох тижнів.

За дотриманням комендантської години стежитимуть понад 12 тис. поліцейських.

Останні новини

Back to top button