Світ

Бельгія оголосила локдаун на шість тижнів

У Бельгії спостерігатися найвищий рівень зараження Covid-19 в ЄС, тому влада країни оголосила локдаун на шість тижнів. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Бельгія, де знаходиться штаб-квартира ЄС і НАТО, посилила обмеження для бізнесу і суспільного життя, щоб запобігти поширення небезпечної інфекціїКрім обмежень на соціальні контакти, з понеділка повинні бути закриті перукарні та магазини, які надають послуги, які не вважаються необхідними. Крім того, влада продовжила листопадові шкільні канікули ще на один додатковий тиждень.

Прем’єр-міністр Олександр де Кроо заявив, що країна з 11-мільйонним населенням в може зіткнутися зі збоєм в роботі системаи охорони здоров’я.

Цього місяця в Бельгії вже було введено нічну комендантську годину і зачинено бари, ресторани, тренажерні зали та культурні об’єкти.

У другій половині жовтня в Бельгії було зареєстровано в середньому 1600 нових випадків інфікування на 100 тис. жителів, що більш ніж в два рази більше, ніж у Франції.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань, тут також один з найвищих показників смертності в Європі. За даними Інституту охорони здоров’я Sciensano, внаслідок останнього спалаху захворюваності, загальна кількість хворих від початку пандемії у Бельгії сягнула 392 258 осіб.

Back to top button