Світ

Байден звернувся до Конгресу через Україну

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Байден звернувся до Конгресу через Україну

Президент США Джо Байден

Адміністрація Байдена направила до Конгресу запит на додаткове фінансування у розмірі 33 мільярди доларів, спрямований на підтримку України.


 

Президент Сполучених Штатів Джо Байден закликав американський Конгрес скоріше схвалити надання Україні 33 мільярдів доларів допомоги. Про це у понеділок, 9 травня, повідомляє прес-служба Білого дому.


 


“Я направив до Конгресу термінову пропозицію надати Україні необхідну військову, економічну та гуманітарну допомогу. План був значним за розміром, тому що потреба є суттєвою: ми повинні стояти на боці України, коли вона захищається від російської агресії”, – зазначив Байден.


 


Він наголосив, що потреба є невідкладною. Президент США пояснив, що майже вичерпав кошти, надані двопартійною більшістю у Конгресі для підтримки українських бійців.


 


“Ця допомога була надзвичайно важливою для успіху України на полі бою. Ми не можемо допустити, щоб наша підтримка припинилися, поки ми очікуємо на подальші дії Конгресу”, – сказав глава Білого дому.


 


Він закликав Конгрес негайно ухвалити український законопроект про додаткове фінансування та передати його йому на стіл протягом наступних кількох днів.


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button