Світ

Байден визначився з кандидатурою віцепрезидента

Кандидат у президенти США Джо Байден вибрав Камалу Харріс, сенатора від Каліфорнії, на посаду віцепрезидента у разі перемоги у виборах, інформує 1NEWS.

Це рішення було прийнято більш ніж через рік після того, як Харріс, яка також була кандидатом від Демократичної партії 2020 року, вступила в зіткнення з Байденом за расовими питаннями під час перших первинних дебатів.

У разі обрання вона стане першою жінкою в країні, першою чорношкірою і першим віце-президентом азіатських американців.

Камалі Харіс 55 років, вона пройшла шлях від прокурора до кандидата у віцепрезиденти США.

Як повідомляє CNN, в електронному листі, розповсюдженому кампанією Байдена, кандидат у президенти називав Гарріс “найкращою людиною, яка допоможе вести боротьбу з Дональдом Трампом і Майком Пенсом, а потім очолити націю у з січня 2021 року”.

Видання “Букви“, в свою чергу, нагадує, що раніше Гарріс брала участь у президентських перегонах. Вона оголосила про свою участь у виборах президента США у січні 2019 року. Згідно з даними соціологічного дослідження, опублікованими 30 жовтня 2019 року, за три місяці до офіційного старту попередніх виборів в Демократичній партії, рейтинг Камали Гарріс становив  3%. В березні 2020 року Гарріс вийшла з перегонів  та закликала своїх прихильників підтримати кандидатуру Джо Байдена.

У серпні 2019 року Гарріс дала інтерв’ю Council on Foreign Relations, CFR  – приватній американській організації у сфері міжнародних зв’язків. Там вона поділилася своєю позицією про те, якими мають бути кроки США для протистояння російській агресії проти України.

Гарріс засуджувала дії РФ, пов’язані з агресією на Донбасі й незаконною анексією Криму. Вона виступала за послідовність у діях США у протистоянні російському лідерові Володимиру Путіну.

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close