Світ

Байден відвідає саміт Великої двадцятки – ЗМІ

Байден відвідає саміт Великої двадцятки - ЗМІ

Фото: ua.depositphotos.com

У вересні пройде саміт Великої двадцятки

Україна разом із партнерами працює над тим, щоб отримати запрошення на саміт “Групи двадцяти”, що відбудеться в Індії у вересні.

Президент США Джо Байден у вересні відвідає саміт “Групи двадцяти”, що відбудеться наступного місяця в Індії, де проведе низку зустрічей. Про це у вівторок, 22 серпня, пише Reuters з посиланням на радника Білого дому з національної безпеки Джейка Саллівана. 

Він уточнив, що Джо Байден відвідає Індію з 7 по 10 вересня.

Салліван додав, що Байден проведе низку двосторонніх зустрічей під час перебування в Індії, але не став акцентувати на подробицях.

Україна працює разом із партнерами над отриманням офіційного запрошення на саміт G20, що має відбутися 9-10 вересня цього року. 

В Індії пояснили, що Україна не потрапила у список запрошених на саміт Великої двадцятки країн (G20) оскільки такий формат буцімто “не створено для обговорення проблем безпеки”.

Нагадаємо, 5-6 серпня в місті Джідда у Саудівській Аравії відбулася зустріч радників лідерів держав щодо Формули миру за участю 42 країн, серед яких США, Китай, Індія і Бразилія. Росію на саміт не запрошували.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button