Світ

Байден скасував обмеження на в’їзд у США, які були введені за часів Трампа

Президент США Джо Байден зазначив рішення свого попередника Дональда Трампа про обмеження в’їзду в країну. Воно відноситься до деяким категоріям іноземних громадян, повідомляє 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Його заяву опубліковано на сайті Білого дому.

“Рішення не захищає інтереси Сполучених Штатів. Навпаки, це шкодить Сполученим Штатам”, – наголосив Байден.

Глава держави пояснив, що указ Трампа не дозволяє членам сімей громадян США і законних постійних жителів країни приєднатися до своїх родичів. Крім того, обмеження на в’їзд “шкодить галузях в Сполучених Штатах, де використовуються таланти з усього світу”.

У 2020 році 45-й президент США Дональд Трамп підписав указу, який перешкоджав в’їзду в країну іммігрантів, що “являють собою ризик для ринку праці США” під час пандемії COVID-19.

26 січня уряд США почав вимагати від майже всіх міжнародних авіапасажирів отримання негативних результатів тесту на COVID-19 протягом трьох днів після поїздки, але не має аналогічних вимог для перетину сухопутного кордону.

В указі, виданому минулого місяця, Байден наказав офіційним особам США “негайно почати дипломатичні переговори з урядами Канади та Мексики щодо протоколів громадської охорони здоров’я для наземних портів в’їзду”.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button