Світ

Байден привітав православних християн з Великоднем

Як зазначив президент США, це також період пам'яті - аби вшанувати жертву Ісуса Христа, принесену за світ, і «висловити солідарність з усіма членами православної спільноти, які зазнали гонінь за свою віру і які залишаються під загрозою сьогодні»

Президент США Джо Байден та його дружина Джилл привітали православних християн з Великоднем.

Про це інформує 1NEWS.

Як зазначив президент США, це також період пам’яті – аби вшанувати жертву Ісуса Христа, принесену за світ, і «висловити солідарність з усіма членами православної спільноти, які зазнали гонінь за свою віру і які залишаються під загрозою сьогодні».

Американський лідер наголосив, що ніхто не має зазнавати переслідувань через релігійну належність, переконання чи звичаї.

«Ніхто не повинен боятися прославляти свою віру і традиції», – додав він, запевнивши, що Сполучені Штати й надалі прагнутимуть захищати свободу віросповідань як усередині країни, так і в усьому світі.

Байден також констатував, що багатьом вірянам довелося відмовитися від традиційного святкування, аби запобігти поширенню COVID-19. Але, на його переконання, боротьба з коронавірусом невдовзі «дасть змогу повернутися до наших одвічних і заповітних традицій Великодня та інших свят».

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button