Світ

Байден хоче призначити керівником ЦРУ колишнього посла в Росії

Вільям Бернс був американським послом в Росії з 2005 по 2008 роки і брав участь у спробах перезавантажити відносини з Москвою в перші роки адміністрації президента Барака Обами

Обраний президент США Джо Байден запропонував призначити колишнього американського посла в РФ Вільяма Бернса на пост глави ЦРУ.

Про це повідомила перехідна команда Байдена, – інформує 1NEWS.

“Експосол Бернс володіє потрібними знаннями, умінням оцінювати ситуацію. Нам потрібні ці якості, щоб запобігати загрозі і вирішувати проблеми ще до того, як вони досягнуть нашої території. Американський народ зможе спати спокійно, знаючи, що він буде нашим наступним директором ЦРУ”, – цитує видання The Hill заяву Байдена.

Бернс був американським послом в Росії з 2005 по 2008 роки і брав участь у спробах перезавантажити відносини з Москвою в перші роки адміністрації президента Барака Обами.

Потім з 2011 по 2014 роки він був першим заступником держсекретаря США – тоді цю посаду обіймала Гілларі Клінтон – після чого пішов у відставку. Загалом Бернс присвятив 33 роки держслужбі, а з 2015 року став президентом Фонду Карнегі за міжнародний мир.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button