Світ

Азія випередила США за кількістю мільярдерів

Кількість мільярдерів у світі стала ще більшою, їх гаманці ще товщими, при цьому вперше центр індивідуального багатства перемістився з США до Азії, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Такі результати дослідження «Billionaire Insights 2017», проведеного консалтинговою компанією PricewaterhouseCoopers (PwC) і швейцарським банком UBS.

«Незважаючи на період підвищеної геополітичної непевності, супер-багаті цього світу процвітають… Добробут найбагатших збільшилася в 2016 році на 17% — з 5,1 до 6 трлн дол. Примітно, що вперше в історії в Азії більше мільярдерів, ніж у США», — з’ясували автори дослідження.

Самих товстосумів стало більше на 10% — 1542 людини. Ці 145 нових мільярдера створили 2,8 млн робочих місць по всьому світу. В цілому на підприємствах, якими володіють найбагатші люди планети, трудяться 27,7 млн осіб.

В Азії, переважно в Китаї, проживає на даний момент 637 мільярдерів (приріст за рік на чверть), в США – 536, в Європі – 342 (зокрема, в Німеччині – 117, Великобританії – 55, Італії – 42, Франції – 39, Швейцарії – 35). Частка жінок в клубі мільярдерів становить одну десяту.

Якщо в США і Європі пропорція мільярдерів до і після 70 років приблизно дорівнює (плюс-мінус 3%), то в Азії більше 80% супер-багатіїв ще не досягли 70-річного віку.

Крім філантропії мільярдери патронують мистецтво і спорт, вкладаючи в них кошти.

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close