Світ

Азія стає світовим центром інновацій

Азія на сьогодні є основним подавцем міжнародних патентних заявок

У світі відбувається тенденція зміщення інновацій із Заходу на Схід, причому більше половини всіх міжнародних патентів цьогоріч надійшли із Азії, йдеться у звіті Організації Об’єднаних Націй.

Про це повідомляє 1NEWS.

«Азія на сьогодні є основним подавцем міжнародних патентних заявок через Всесвітню організацію інтелектуальної власності», – заявив голова ВОІВ Френсіс Ґаррі.

За його словами, домінування в подачі заявок «є важливою віхою для цього економічно-динамічного регіону і підкреслює історичний географічний зсув інноваційної активності із Заходу на Схід».

Торік лідером з подачі інноваційних заявок були США.

Повідомляється, що в основній категорії ВОІВ, Договорі про патентну кооперацію, подано 253 тисячі заявок, що на 3,9% більше, ніж в 2017 році.

У США було 56 142 заявок, далі, за кількістю, розмістився Китай (53 345) і Японія (49 702). Німеччина і Південна Корея – менш ніж 20 000 заявок кожна. В Індії був найбільший приріст серед всіх азійських країн – 2013.

Китайський телекомунікаційний гігант Huawei встановив рекорд за кількістю заявок, поданих окремою корпорацією за всі попередні роки – 5405.

Джерело: Радіо Свобода

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close