Світ

Азербайджан заявив про обстріл житлових кварталів: є загиблі

Азербайджан заявляє, що внаслідок обстрілу в ніч на суботу Вірменією другого за величиною азербайджанського міста Гянджі 12 людей загинули і понад 40 отримали поранення. Про це завив Міноборони Азербайджану, прессекретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Дослівно Міноборони Азербайджану: “Внаслідок ракетного обстрілу ворожими збройними силами населених пунктів у центральній частині Гянджі 17 жовтня, приблизно о 01:00, 12 людей загинули, понад 40 людей отримали поранення, було завдано значної шкоди численним об’єктам цивільної інфраструктури і транспортних засобів”.

У Міноборони Азербайджану повідомили, що списки потерпілих уточнюються.

Також у відомстві заявили, що близько першої години ночі збройні сили Вірменії обстріляли ракетами Мінгячевір, велике промислове місто, розташоване більш ніж у 100 км від лінії фронту. Ракети були знешкоджені силами ППО Азербайджану.

У свою чергу, прессекретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян заявила, що в напрямку Азербайджану з боку Збройних сил Вірменії “не велося будь-якого виду вогню”.

Вона також заявила, що сили Азербайджану “відновили ракетні удари по мирних поселеннях”. Найінтенсивніші удари були завдані по цивільній інфраструктурі Степанакерта і Шуші.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close