Світ

Авторку есе Як убити свого чоловіка визнали винною у вбивстві чоловіка

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Авторку есе Як убити свого чоловіка визнали винною у вбивстві чоловіка

Фото: Кадр из видео

Ненсі Кремптон Брофі

У творі з практичними рекомендаціями докладно описані різні варіанти вбивства, яке неможливо відстежити.


 

Суд присяжних в американському Портленді визнав письменницю любовних романів та автора есе Як убити свого чоловіка Ненсі Кремптон Брофі винною у вбивстві чоловіка Деніела Брофі. Про це пише Тhe Guardian.


 


71-річну Кремптон Брофі засудили 12 людей. Її визнали винною у вбивстві другого ступеня після дводенного судового засідання. До цього чотири роки жінка була під вартою. Вирок їй ухвалять 13 червня. Літераторка ніяк не відреагувала на вирок у переповненій залі суду округу Малтнома. А адвокат заявила, що подасть апеляцію.


 


Зазначається, що Деніел Брофі був шеф-кухарем. Його вбили у 63 роки 2 червня 2018 року. Чоловік готувався до роботи в Орегонському кулінарному інституті на південному заході Портленда.


 


За даними прокуратури, Кремптон Брофі у вбивстві мотивувалася проблемами із грошима. Після смерті чоловіка за полісом страхування письменниця отримала 1,4 млн. доларів. Проте вона заявила, що не мала причин вбивати чоловіка, а їхні фінансові проблеми, в основному, були вирішені шляхом переведення в готівку частини її пенсійних заощаджень.


 


При цьому слідство з’ясувало, що жінка володіла тією ж маркою і моделлю пістолета, з якого було вбито чоловіка. Поліція не знайшла пістолет. Прокуратура стверджувала, що письменниця замінила ствол зброї та викинула його.


 


Також авторка була помічена на кадрах відеоспостереження на шляху до кулінарного інституту і назад. Але вона пояснила це тим, що припаркувалася біля роботи чоловіка, щоб попрацювати. За версією адвокатів, чоловіка вбили грабіжники.


 


В есе Кремптон Брофі з практичними рекомендаціями докладно описані різні варіанти вбивства, яке неможливо відстежити. При цьому окружний суддя Крістофер Рамрас виключив твір із судового розгляду, оскільки він був опублікований у 2011 році.


  


 


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button