Світ

Австралія відкрила кордони для вакцинованих від COVID-19 туристів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Рішення закрити кордони для іноземців, які не мають права на проживання в Австралії, влада цієї країни ухвалила в березні 2020 року


фото з відкритих джерел

У понеділок, 21 лютого, Австралія вперше за два роки відкрила свої кордони для іноземних туристів. В’їзд дозволено всім, хто має діючу візу і хто пройшов повну вакцинацію проти коронавірусу. Про це пише Deutsche Welle.

Зазначається, що першим у Сіднеї рано-вранці в понеділок приземлився повітряний лайнер австралійської авіакомпанії Qantas з Лос-Анджелесу. Загалом цього тижня в Австралію прибудуть понад 14 000 пасажирів – і тим самим започаткують поступове відновлення роботи туристичного сектору, який постраждав під час пандемії. 

1News за темою: Нова Зеландія оприлюднила план поетапного відкриття кордонів

Рішення закрити кордони для іноземців, які не мають права на проживання в Австралії, влада цієї країни ухвалила в березні 2020 року. У 2021 році були зроблені перші послаблення, зокрема для іноземних студентів та спеціалістів, які в’їжджали до країни за робочими візами.

За даними Торгово-промислової палати Австралії, щомісяця дія жорстких обмежень на поїздки обходиться бізнесу приблизно 3,6 млрд австралійських доларів (2,2 мільярда євро).

Нагадаємо, відсьгодні, 21 лютого, вакцинованим туристам перед прибуттям до Республіки Кіпр не знадобиться проходити ПЛР- або експрес-тестування. А з 28 лютого туристів, які подорожують в Канаду, більше не зобов’язуватимуть здавати ПЛР-тест за 72 години до прибуття. 


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button