Світ

Австралія досягла рівня 80% вакцинації дорослого населення

Австралія досягла рівня 80% вакцинації від хвороби COVID-19 серед осіб віком від 16 років. Про це повідомляє агенція Reuters, пише 1news, посилаючись на Укрінформ.

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон назвав цей факт “чудовою віхою” на шляху до того, щоб стати однією з найбільш COVID-вакцинованих країн у світі.

Хоча COVID-щеплення залишаються добровільними на федеральному рівні, окремі штати й території Австралії запровадили обов’язкову вакцинацію для багатьох професій.

Майже 90% населення повністю щеплені у найбільш густонаселеному штаті Австралії Новий Південний Вельс та майже 95% у столиці країни Канберрі, але цей показник знижується до 65% у малонаселеній Північній території та Західній Австралії.

Невакцинованим австралійцям забороняється брати участь у багатьох заходах, наприклад відвідувати концерти, для них обмежено і вхід у заклади харчування.

У понеділок, 1 листопада, Австралія вперше послабила обмеження на в’їзд до країни, але лише для вакцинованих людей із країн з високим рівнем COVID-вакцинації.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 6 листопада кількість хворих на COVID-19 становить 249 880 139 осіб. При цьому 226 227 391 особа одужала, 5 054 681 – померла.

Back to top button