Світ

Авіакомпанія KLM скасовує рейси в Україну – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Facebook / KLM Royal Dutch Airlines

Раніше компанія відмовилася від нічної стоянки в українській столиці

Нідерландський авіаперевізник KLM вирішив припинити польоти до України, скасувавши заплановані рейси. Про це повідомляє De Telegraaf.

Подібне рішення в компанії пояснили забезпеченням безпеки польотів на тлі інформації про загрозу повномасштабного вторгнення Росії.

Зазначається, що наступний рейс, запланований на сьогоднішню ніч (12 лютого), також буде скасовано.

“Авіакомпанія KLM прийняла рішення припинити польоти в Україну – найближчий рейс до Києва запланований на сьогодні, 12 лютого 2022 року, але виконаний не буде. Це рішення керівництво компанії прийняло, виходячи зі скоригованих рекомендацій щодо польотів у небезпечні зони”, – пише видання. 

Зазвичай KLM літає до Києва двічі на день. Представник компанії не дає порад клієнтам, чий рейс скасовано. Мандрівникам сказали звертатися за консультацією до Міністерства закордонних справ.

“Вибір безпечних і оптимальних маршрутів – невід’ємна частина нашої повсякденної практики. KLM щодня відстежує і оцінює ситуацію в Україні. З 2014 року не літаємо над східними областями України та Кримом. Також нещодавно було прийнято рішення не залишати наш екіпаж на ніч у Києві, а негайно летіти назад”, – сказав прессекретар компанії KLM Мар’ян Роземейер.

Коли компанія відновить рейси до Києва, поки невідомо.

Нагадаємо,  нещодавно німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала вечірні рейси в Україну. Сам перевізник пояснив це “оптимізацією руху”.

1News за темою: Авіакомпанія Wizz Air скасувала рейси з Одеси в Абу-Дабі

Згодом стало відомо, що авіакомпанії Swiss, Austrian Airlines і KLM відмовилися від нічної стоянки у Києві через можливість нового нападу Росії на Україну. Компанії змінили графік польотів своїх літаків до Києва так, щоб повітряні судна й екіпажі не перебували в Україні вночі.

 


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button