Світ

Армія РФ у вересні проведе найбільші за сорок років навчання

Наступного місяця Росія проведе найбільші за майже чотири десятки років військові навчання – “Восток-2018”, інформує 1NEWS з посиланням на “Интерфакс“.

Як повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу у вівторок, до навчань залучать 300 тисяч військових, 36 тисяч одиниць військової техніки та понад тисячу літальних апаратів.

Всього пройдуть близько 15 спеціальних навчань щодо забезпечення військ.

Шойгу додав, що одночасно з цим президент може оголосити раптову перевірку готовності військ.

Шойгу наголосив, що маневри “Восток-2018” стануть найбільшими в Росії з 1981 року – тоді відбулися навчання “Запад-81” армії і флоту СРСР та країн Варшавського договору.

“Уявіть собі, що одночасно в русі в роботі перебувають 36 тисяч одиниць військової техніки – це танки, БТР, БМП, і все це, природно, перевіряється в умовах максимально наближених до бойових”, – зазначив Шойгу.

Маневри пройдуть з 11 по 15 вересня на майже всіх полігонах Центрального і Східного військових округів. У них також братимуть участь повітряно-десантні війська, Тихоокеанський і Північний флот.

Минулого року російські військові провели стратегічні маневри “Запад-2017”, які викликали різку реакцію з боку західних країн і НАТО.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close