Світ

Аргентина стала найбільшою латиноамериканською країною, яка легалізувала аборти

За словами активістів, які виступають за легалізацію абортів, ухвалення цього закону в Аргентині може мати наслідки для всього континенту

Сенат Аргентини ухвалив закон, що легалізує переривання вагітності.

Лібералізацію національного законодавства щодо абортів підтримали 38 сенаторів, 29 виступили проти, ще один утримався, – інформує 1NEWS.

Розгляд цієї ініціативи тривав майже 12 годин.

Відповідно до положень нового закону, жінки можуть переривати вагітність до 14 тижня,. В окремих випадках, таких як зґвалтування або загроза життю матері, проведення аборту дозволяється і після 14-го тижня вагітності.

Раніше цей законопроєкт, який підтримував президент Альберто Фернандес, був схвалений нижньою палатою аргентинського парламенту.

“Безпечний, легальний і безкоштовний аборт тепер є законом”, – так прокоментував результати голосування у сенаті президент Аргентини, зазначивши про виконання своєї передвиборної обіцянки.

Аргентина стала найбільшою латиноамериканською країною, що легалізувала аборти, і за ходом голосування уважно стежили на континенті, адже за винятком Уругваю, Куби, Мексики, мексиканського штату Оахака, Антильських островів і Французької Гвіани, аборти залишаються в основному незаконними у всьому регіоні.

За словами активістів, які виступають за легалізацію абортів, ухвалення цього закону в Аргентині може мати наслідки для всього континенту.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button