Світ

Аргентина почала масово висилати росіян

Аргентина почала масово висилати росіян

Аргентина відмовляє росіянам у продовженні туристичного перебування

У латиноамериканській країні почали масово відмовляти громадянам РФ у продовженні туристичного перебування.

В Аргентині почали масово відмовляти росіянам у продовженні туристичного перебування. Десятки російських туристів витурили під погрозою депортації, повідомляють 31 березня РосЗМІ.

Зазначається, що в аргентинському міграційному управлінні почастішала практика винесення негативних рішень щодо продовження так званого туристичного перебування та відмови в оформленні посвідок проживання.

У консульстві заявили, що знають про кілька десятків ситуацій, коли росіянам виносили припис залишити країну в найкоротший термін “під загрозою ініціювання процедури депортації”. Громадянам інших країн відмови не надходять.

У міграційній службі Аргентини пояснили відмови положенням угоди про безвізові поїздки, згідно з якими громадяни Росії можуть перебувати на території країни без візи протягом 90 днів.

За даними Bloomberg, з 2022 року в Аргентину в’їхали понад 22 тисячі росіян, 60% з них уже залишили країну.

Нагадаємо, раніше на Балі почали вживати жорстких заходів проти росіян. Так, цими днями чотирьох громадян РФ депортували з Балі за порушення візового режиму. Ще одного росіянина депортували за оголене фото на священній горі.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button