Світ

Аналітики прогнозують падіння біткоїна

Біткоїн може повторити динаміку 2017 року, коли після стрімкого зростання до $ 20 тис. його ціна різко впала. Багато інвесторів чекають моменту, щоб продати біткоїни на максимумі, каже керівник аналітичного департаменту AMarkets Артем Дєєв для РБК. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Це може статися до кінця року. Але в довгостроковій перспективі монета продовжить зростання, так як біткоїни поступово стають захисним активом. На тлі глобальної кризи найбільші компанії, інвестфонди і прості інвестори намагаються врятувати свої накопичення, придбавши біткоіни. Це в подальшому і буде стимулювати підйом котирувань. Біткоїн до кінця 2020 року може перевищити позначку $20-25 тис., а в подальшому вирости вище $40 тиc. за монету”, – зазначив Дєєв.

CEO Xena Financial Systems Антон Кравченко вважає, що найближчим часом є два сценарії розвитку подій на ринку біткоїна. Або повернення до “рівноважного” рівня $13 тис., або зростання в зону $20 тис. і вище, якщо почнеться масова хвиля манії.

“Я схиляюся до того, що ціна повернеться до свого рівноважного рівня, тому що не бачу достатнього обсягу покупців по $20 тис., щоб штовхати ціну вище”, – пояснив Кравченко.

Якщо його прогноз збудеться, то зараз краще продати криптовалюту, бо найближчим часом відбудеться корекція майже на 30%.

Вартість акцій біткоїна оновила історичний максимум на позначці в $342 млрд. Капіталізація криптовалюти перевищила показники грудня 2017 року за рахунок збільшення емісії. Вона росте за допомогою роботи майнерів, які отримують нагороду в біткоїнах.

Останні новини

Back to top button