Світ

В американську армію можуть повернути уніформу часів Другої світової війни (фото)

У 2018-му році армія США може повернутись до уніформи часів Другої світової війни, яка стане повсякденною службовою формою усіх солдатів, передає 1NEWS з посиланням на Голос Америки.

«Так звана рожево-зелена уніформа використовувалась у добу Другої світової війни. Офіцери армії США носили рожево-зелену уніформу з початку 1930-х і до 1950-х років. Її вважають найкращою парадною уніформою в історії армії США. Вона виготовлятиметься з високоякісної матерії та підганятиметься під кожного окремого солдата, а її головною характеристикою є класичний, перевірений часом крій. На цьому проекті будуть вперше у США використані нові еконологічні процеси виробництва тканин», — повідомили в армії США.

Рушійною силою повернення до класичного зразка став головний сержант армії США Деніел Дейлі (головний сержант армії США — спеціальний керівний ранг даного роду військ — ред.), який вважає, що ця уніформа поєднає нинішніх військовослужбовців армії США з її історією. За результатами спеціального опитування, понад 70% солдатів підтримують ідею повернення до цієї історичної уніформи.

Протягом 2018 року, на основі дослідження реакції військових та громадськості на презентаційних демонстраціях нової-старої уніформи, буде ухвалено кінцеве рішення щодо використання рожево-зеленої уніформи.

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close