Світ

Amazon оштрафували у Євросоюзі на рекордну суму

Американська компанія заявила, що вважає це рішення необґрунтованим та активно буде і надалі захищатися

Європейський регулюючий орган оштрафував Amazon на рекордні 886 мільйонів доларів за порушення захисту даних.

Про це інформує 1NEWS.

Національна комісія із захисту даних Люксембургу винесла рішення проти компанії, заявивши, що її обробка персональних даних не відповідає загальному регламенту захисту даних Європейського союзу.

Amazon заявила, що вважає це рішення необґрунтованим та активно буде і надалі захищатися.

У травні суд скасував постанову Європейської комісії про те, що податкова угода між Amazon і урядом Люксембургу є незаконною державною підтримкою. Це була остання невдача в зусиллях Європейського Союзу по боротьбі з ухиленням від сплати податків з підприємств.

Amazon і раніше піддавалася пильній увазі з боку ЄС. У листопаді регулюючі органи пред’явили компанії антимонопольні звинувачення, звинувативши Amazon в використанні доступу до даних компаній, що продають продукти на її платформі, для отримання несправедливої переваги перед ними.

У той час як США спочатку критикували ЄС за те, що він націлився на американські компанії, останнім часом вони почали займати більш жорстку позицію і щодо великих технологічний корпорацій, подавши в минулому році до суду на Google за зловживання своїм домінуючим становищем в онлайн-пошуку і рекламі.

Джерело: УНН

Back to top button