Світ

Албанія придбала комплекси Javelin – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Албанія придбала комплекси Javelin

Javelin добре зарекомендував себе в Україні

Армія США нещодавно уклала два контракти на виробництво ракет Javelin і супутнього обладнання та послуг загальною вартістю 309 мільйонів доларів.


 

Міністр оборони Албанії Ніко Пелеші повідомив, що країна придбала протитанкові ракети Javelin для зміцнення оборони, повідомляє Європейська правда.


 


Албанія буде оснащена новими протитанковими ракетами типу Javelin, які виробляє світовий гігант Lockheed Martin. Ця зброя, як сучасна, так і ефективна, радіусом до 4 км, є лише одним з етапів поточного процесу модернізації Збройних сил Албанії завдяки підтримці та співпраці зі стратегічними союзниками, Сполученими Штатами”, – заявив міністр.


 


Lockheed Martin повідомила, що армія США нещодавно уклала два контракти на виробництво ракет Javelin і супутнього обладнання та послуг загальною вартістю 309 мільйонів доларів.


 


Ці контракти включають понад 1300 універсальних протитанкових та багатоцільових керованих ракетних систем Javelin.


 


Фінансування відбувається за рахунок нещодавнього Закону про додаткові асигнування для України та замовлення для кількох міжнародних замовників, включаючи Норвегію, Албанію, Латвію і Таїланд.


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button