Світ

Активність ресторанного бізнесу у Франції впала на 95 %

Через пандемію коронавірусної інфекції у Франції активність ресторанного бізнесу впала на 95%. Про це пише видання Euronews, яке наводить дані представників ресторанної галузі, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Як відомо, бари і кафе місяць тому отримали другий наказ за рік закритися. Багато з тих підприємців, кому вдалося якось пережити весняний карантин, тепер констатують, що повторний удар перенести не вийде.

“На складах накопичуються цистерни напоїв і ящики продуктів. Власники сховищ теж змушені скоротити кількість працівників – часом всього до 10%. Єдині клієнти сьогодні – ті заклади, які працюють навинос або на доставку”, – пише видання.

Крім того, ображеними відчувають себе і продавці книг, які не розуміють, чому їх товар вважається небезпечним.

“Листопад  – зазвичай другий за прибутковістю місяць. Тож для книжкового магазинчика на зразок мого, де прибуток і так крихітний, це вже катастрофа. А що буде в грудні, коли продажі зазвичай підскакують, – я думати навіть не хочу”, – говорить продавець книг Макім Обен.

Найбільші сучасні літератори Франції не вперше вимагають зняти заборону з книжкових магазинів. У четвер вони влаштували акцію протесту на прогулянковому кораблику на Сіні. За їхніми словами, пропозиція уряду переорієнтуватися на онлайн-діяльність не допомогла. Під час весняного карантину обіг книготорговців впав на 85-90%.

Зазначимо, що станом на 15 листопада у Франції, де населення становить 67 млн осіб, зафіксовано 1 915 713 випадки зараження коронавірусною інфекцією. З них 42 600 жителів країни померли і 139 760 пацієнтів вилікувалися. Тож наразі у Франції залишаються інфікованими 1 733 353 людини.

Останні новини

Back to top button