Світ

Активістка судиться з Великобританією через Brexit

Активістка проти Brexit, яка виграла велику судову справу проти британського уряду, заявила, що знову звернеться до суду, якщо наступний прем’єр-міністр спробує змусити країну вийти з Європейського Союзу без угоди. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

Активістка Джина Міллер доручила своїм адвокатам спрямувати листа депутату Консервативної партії Борису Джонсону в очікуванні того, що він стане наступним прем’єр-міністром.

Джонсон стверджує, що Британія повинна вийти з ЄС до 31 жовтня і не пізніше. Він відмовився виключити розпуск парламенту, якщо той пробує заблокувати сценарій  Brexit без угоди .

Міллер заявила: “Було б зловживанням його повноваженнями закрити парламент … обмежити голос депутатів, яких ми всі обираємо.”

У 2017 році Міллер виграла у Верховному суді справу, яка не дозволила уряду вивести країну з ЄС без голосування у парламенті.

Вихід Британії з ЄС двічі відкладався через те, що парламент відмовився підтримати угоду про вихід, яку уряд уклав з блоком. Британські законодавці також виключили відхід без угоди.

Back to top button