Світ

Афганістану пообіцяли гуманітарну допомогу на мільярд доларів

Ця сума включає як екстрену допомогу афганському населенню, що опинилося в скруті, так і допомогу з розвитку та підтримку для сусідніх держав, які приймають біженців з Афганістану

Під час донорської конференції ООН щодо гуманітарної ситуації в Афганістані, низка країн заявила про намір виділити фінансову допомогу на гуманітарні проєкти в цій країні.

Про це інформує 1NEWS.

Як зазначив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, загалом під час конференції країни пообіцяли надати понад 1 мільярд доларів США на гуманітарну допомогу для Афганістану, однак “неможливо” визначити, яка частка з цих коштів надійде як реакція на заклик ООН щодо надання екстреної підтримки.

Координатор гуманітарної допомоги ООН Мартін Гріффітс за підсумками конференції заявив, що обсяг коштів, які донори пообіцяли надати, сянув 1,2 мільярда доларів (близько 1 мільярда євро).

Ця сума включає як екстрену допомогу афганському населенню, що опинилося в скруті, так і допомогу з розвитку та підтримку для сусідніх держав, які приймають біженців з Афганістану.

Зокрема, Німеччина та Франція пообіцяли виділити на гуманітарну допомогу Афганістану по 100 мільйонів євро, Сполучені Штати Америки – 54 мільйони євро, Швейцарія – 30 мільйонів євро. Ще 20 мільйонів доларів США буде виділено з фонду екстреної допомоги ООН.

Джерело: Німецька хвиля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button