Світ

Аеропорт Женеви призупинив роботу через пожежу

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Аеропорт Женеви призупинив роботу через пожежу

Фото: twitter.com/dailyavnews

Літак в аеропорту Женеви після початку пожежі

Загорілася будівля нового центру для прохачів притулку, що знаходиться поза периметром аеропорту.


 

Поблизу аеропорту швейцарського міста Женева у п’ятницю, 20 травня, виникла велика пожежа, яка призвела до збоїв у повітряному сполученні. Про це повідомляє місцевий телеканал RTS.


 


За словами представника повітряної гавані, у другій половині дня загорілася будівля нового центру для прохачів притулку, що знаходиться поза периметром аеропорту. Через дим було вирішено призупинити прийом бортів, відправлення – на розсуд пілотів.


 


Таким чином, дев’ять літаків перенаправили до інших аеропортів, виліт 13 лайнерів відтермінували.


 


У пожежній службі Женеви уточнили, що сигнал про загоряння надійшов о 17:06 за місцевим часом (18:06 за Києвом). Вогонь спалахнув на останньому поверсі будівлі, яка ще зводиться, коли на даху проводилися ізоляційні роботи.


 


Як зазначено, саме горіння ізоляційних матеріалів спричинило густий чорний дим. Боротьбу з пожежею ускладнює наявність там десятка балонів із газом, які можуть вибухнути.


 


Тим часом у Мережі з’явилися відео, на яких видно, що під час гасіння вогню біля аеропорту пролунав вибух. Повідомляється про одного постраждалого.ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button