Світ

Великобританія створює кібервійська

Нова структура має стати результатом співпраці міністерства оборони і громадської служби електронної розвідки Британії - Центра урядового зв'язку

Найближчим часом Велика Британія оголосить про створення окремого військового підрозділу чисельністю у 2 тисячі людей. Він займатиметься наступальними операціями у кіберпросторі проти російських хакерів, ісламських терористів та інших противників.

Про це повідомляє 1NEWS.

Нова структура має стати результатом співпраці міністерства оборони і громадської служби електронної розвідки Британії – Центра урядового зв’язку. Між обома відомствами може виникнути суперечки з приводу того, хто має керувати новим підрозділом, та якими мають бути його пріоритети.

Проте головна причина майбутнього збільшення наступальних потужностей в кіберпросторі полягає в тому, що, як думає Британія, їх доведеться – і вже доводиться – боротися не лише з терористами та кіберзлочинцями, а й з цілими країнами – зокрема з Росією. Підкреслюється, що ціллю наступальних кібероперацій Британії не буде життєво важлива інфраструктура інших країн.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close