Світ

8 березня стане вихідним днем у Берліні

Починаючи з наступного року, Берлін, ймовірно, отримає ще один вихідний день – 8 березня. До такого рішення схиляються депутати столичного ландтагу (парламенту), повідомляє Bild. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«У Берліна повинен бути ще один святковий вихідний. 8 березня, Міжнародний жіночий день, повинен стати вихідним з 2019 року. Це те, про що домовилися правлячі партії Берліна», – йдеться в повідомленні.

Слідом за Лівими і соціал-демократами в користь Міжнародного жіночого дня висловилися і Зелені. Якщо рішення, за яке напередодні проголосували більшість депутатів, буде остаточно затверджено, Берлін стане першою в Німеччині адміністративною одиницею, що зробила Міжнародний жіночий день додатковим святом.

В даний час німецька столиця має 9 свят. Разом з Бременом вона займає останнє місце серед всіх земель за кількістю святкових днів. Лідирує тут Баварія, де їх 13.

Свята визначаються самими федеральними землями. «Обов’язковими» національними вихідні є День німецької єдності 3 жовтня, Різдво, Новий рік, Страсна п’ятниця, Великдень, День Вознесіння, День святого духа і День праці 1 травня.

Останні новини

One Comment

Back to top button