Світ

19 людей загинуло у результаті спроби перевороту в Ефіопії

Представники ефіопського народу і урядовці провели жалобну церемонію в зв’язку з недавнім убивством глави генерального штабу ефіопської армії Сеара Меконій в ході невдалого військового перевороту, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Місцева поліція повідомила, що в результаті невдалого заколоту загинули 19 осіб.

22 червня в місті Бахр-Дар штату Амхарці стався військовий переворот, який не досяг своєї мети. Глава генерального штабу ефіопської армії С. Меконій намагався припинити військовий заколот, в результаті чого був застрелений. Учасники військового перевороту також убили главу уряду штату Амхарці Амбахью Меконія і його радника. За словами місцевого поліцейського комісара, в ході невдалого військового перевороту також загинули більше десяти співробітників сил безпеки, включаючи тих, хто виступав на боці заколотників.

Поліцейський комісар також повідомив про те, що завдяки співпраці федерального уряду Ефіопії та органів безпеки штату Амхарці вже вдалося заарештувати 4 високопоставлених чиновника, підозрюваних в причетності до військового перевороту. Силами безпеки уряду ситуація в штаті була взята під контроль.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close