Світ

1 травня почне правління новий Імператор Японії

В Японії оголосили назву епохи правління нового імператора країни – принца-наступника Нарухіто, вона називатиметься епохою Рейва, інформує 1NEWS.

“Правління наступного японського імператора буде відоме як “епоха Рейва”, повідомляє японський уряд у понеділок, напередодні коронації наслідного принца Нарухіто наступного місяця”, – йдеться у повідомленні.

Очікується, що прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе проведе прес-конференцію в понеділок, щоб пояснити японській громадськості повне значення нової назви.

Епоха Рейва формально почнеться 1 травня, коли наслідний принц Нарухіто вступить на престол і стане 126-м імператором Японії.

Нинішня ера – “Хейсей” – почалася у 1989 році, коли батько Нарухіто – Акіхіто – змінив свого батька імператора Хірохіто, також відомого як імператор Сьова. Ця ера завершиться 30 квітня, в день, коли Акіхіто зречеться від престолу.

Зміна назви епохи є важливою подією в Японії, оскільки вона використовується при карбуванні монет, виробництві календарів, а також в офіційних документах.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close