Світ

Європейський сервіс в мережі магазинів MOYO.UA

ОМНІ-рітейл MOYO.UA пропонує клієнтам європейський рівень сервісу і високу культуру продажу у своїх магазинах. З моменту виходу на ринок, мережа дотримується філософії європейських стандартів діяльності та обслуговування:

• завжди широкий асортимент якісної продукції; 
• гарантія відсутності підробок;
• зрозумілий інтерфейс інтернет-магазину;

• цікаві пропозиції, програма лояльності;
• високі стандарти обслуговування і комунікації з покупцями;
• сервісне, гарантійне, післягарантійне обслуговування товарів. 

На сайті кожен покупець зможе швидко знайти потрібний товар у максимально короткий термін, адже він дуже зручний. Окрім графи «Пошук», наводячи курсор мишки на категорії товарів, відкриваються підкатегорії і так далі, усе розкладено ніби по віртуальним поличкам.

Інтернет-магазин мойо ЮА, як і мережа роздрібних магазинів, нараховує тисячі найменувань сертифікованих товарів, які вже знаходяться на складі і готові до відправки. Цікаво, що у Києві працює доставка товарів за 45 хвилин до районів Поділ, Виноградарь і Оболонь, та за 90 — у інші точки Києва. Створення «Миттєвої доставки» найближчим часом планується і в інших містах України.

Якщо покупець хвилюється про стан свого замовлення — це також вирішується у короткі терміни. Потрібно лише клікнути на графу » Что с моим заказом?», ввести 9 цифр і інформація одразу буде відома.

  Для задоволення клієнтів постійно функціонують такі послуги, як адресна або транспортна доставка продукції, захищені платіжні канали, програми кредитування, програма лояльності MOYO CLUB та інше. Цікавою є послуга Trаde-In, з допомогою якої можна здати стару техніку (ноутбук, смартфон, планшет,камеру) і отримати сертифікат-знижку на нову. Тож клієнти завжди можуть розраховувати на високий рівень комфорту та приємну атмосферу для здійснення покупок. 

Інтернет-магазин MOYO.UA   — це  не тільки великий вибір товарів,  а й високий рівень обслуговування клієнтів. У будь-який час дня і ночі можна замовити товар чи отримати професійну  консультацію  — працівники call-центру працюють 24/7, а дзвінок здійснюється безкоштовно. Якщо немає поряд телефону, це не проблема — усе запитати можна і онлайн, клікнувши на відповідну графу. Також працює цілодобовий роздрібний магазин, який знаходиться в Києві, на вул. Марка Вовчка, 18а.

Для компанії важливо, щоб клієнти довіряли MOYO.UA.  Тому співробітники постійно працюють, щоб задовольнити найвибагливіших клієнтів високим рівнем якості товарів та обслуговуванням. У цьому можна впевнитись уже зараз, відвідавши сайт та роздрібні магазини MOYO.UA.

powered by lun.ua

ОСТАННІ НОВИНИ 14:30 Росія оскаржить рішення ЄСПЛ щодо «пропаганди гомосексуалізму» 14:20 PROMOTED
Європейський сервіс в мережі магазинів MOYO.UA 14:11 Канада запустила програму підтримки українських експортерів «U CAN Export» 14:02 Росія не змогла підтвердити знищення лідера ІДІЛ, про яке заявляла раніше 14:01 У ПАРЄ закликають Азербайджан звільнити викраденого в Тбілісі журналіста 13:50 Меркель готова розглянути ідеї Макрона з реформування єврозони 13:45 Туреччина вийде з Ради Європи, щойно запровадить смертну кару – Ягланд 13:31 Напад на Єлисейських полях: вдома у зловмисника знайшли запас зброї 13:30 Міністр оборони Франції залишила уряд через розслідування проти її партії 13:21 Генсек Ради Європи: погрози Росії скоротити фінансування РЄ не спрацюють Усі новини

ПУБЛІКАЦІЇ Віктор Константинов, для Європейської правди Ірану додадуть санкцій: чи призведе новий курс США до війни на Близькому Сході

Ухвалений Сенатом законопроект фактично визначає Іран як головного противника США на Близькому Сході. Ворожість Трампа до Ірану робить малоймовірним нормальний діалог з Вашингтоном. Тегеран отримав вагому причину повернутися до роботи над ядерною програмою.

Юрій Панченко, Європейська правда Врятуватись від Європи: Україна йде на конфлікт з СОТ, уникаючи скандалу з ЄС

В уряді знайшли шлях, як ввести додаткові експортні мита на металобрухт в обхід наших зобов’язань перед ЄС. Втім, така схема суттєво послабить позицію Україні в майбутній суперечці в СОТ. А крім того, створює умови для тіньового експорту металобрухту з країни.

АВТОРИЗАЦІЯ

Логін:

Источник: eurointegration.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close