«Зоря» в результативній грі обіграла «Маріуполь»

Футболісти луганської «Зорі» провели гостьовий поєдинок 13 туру УПЛ в Маріуполі проти місцевої команди, повідомляє УНН з посиланням на прес-служби команд.

У першому таймі відбулася гольова феєрія у виконанні обох колективів. За господарів забивали Білий та Кожанов. У складі луганчан відзначилися двічі Андрієвський і Гречишкін з пенальті (2:3). Після перерви Андрієвський оформив хет-трик, а переможну крапку встановив Опанасенко – 2:5.

«Це була важка, але хороша гра. Сьогодні я вірив в хлопців. Почали не дуже добре. Пропустили гол. Знайшли сили в собі і змогли відігратися. Андрієвський забив зі штрафного. Потім, майже відразу ж пропустили після грубої помилки в центрі поля. Здорово зіграв Юрі, який заробив, на мій погляд, два чистих пенальті. Другий тайм почали нормально. Другу жовту отримав футболіст «Маріуполя». Нам стало грати набагато простіше. Гол Андрієвського з центру поля — це шедевр. Побачив, виконав. А в кінці, на контратаці зловили суперника і забили знову», — зазначив наставник «Зорі» Вернидуб.

Варто відзначити, що «Зоря» обігнала маріупольців в турнірній таблиці – 17 очок проти 16 і відповідно 6 і 7 місця.

Джерело: unn.com.ua