Спорт

Знято фільм про лідерів Жіночої тенісної асоціації

Минулого тижня в Маямі (США) відбулася прем’єра документального фільму “Розгадуючи Афіну” іспанського режисера Френсіса Амата, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу БТУ.

Іспанський режисер Френсіс Амат з 2014 року працював над створенням документального фільму про тенісисток, які піднімалися на вершину рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) в одиночному і парному розрядах.

У березні “Розгадуючи Афіну” вже отримав нагороду за кращу режисуру, а 6 квітня відбулася прем’єра фільму на кінофестивалі “Indie Pasion Ibero-American Film Festival” в Маямі.

“Розгадуючи Афіну” (Unraveling Athena) – це документальний фільм, який висвітлює шлях лідерів жіночого тенісу від маленької дитини з великою ракеткою до рангового гравця і в кінцевому підсумку – лідера WTA.

Офіційний трейлер фільму:

Цього місяця показ документального фільму пройде в рамках “Artemis Women In Action Film Festival” в Лос-Анджелесі, а в травні стрічку покажуть на Oxford International Film Festival у Великій Британії.

Також фільм претендує на одну з нагород на кінофестивалі “Around International Film Festival”, який пройде в червні під час другого тижня Відкритого чемпіонату Франції.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close