Збірна Іспанії перемогла Хорватію у найрезультативнішому поєдиноку Євро-2020

Завершився третій поєдинок 1/8 фіналу Євро-2020 в якому збірні Іспанії та Хорватії змагалися на стадіоні у Копенгагені, інформує 1NEWS.

У першому таймі команди обмінялися голами. Педрі став автором автоголу, а за збірну Іспанії відзначився Сарабія. У другому таймі команди були більш щедрими на забиті м’ячі. Спочатку Аспілікуета і Ферран Торрес зробили рахунок 3:1, але в заключній 5-хвилинці хорвати здійснили героїчне повернення та перевели гру в додаткові екстра-тайми завдяки забитим м’ячам Оршича та Пашаліча (3:3).

Проте Мората і Оярсабаль забили по голу в додатковий час та принесли іспанцям путівку до наступного етапу змагань.

Зауважимо, що до цього моменту найбільш результативною грою Євро-2020 було протистояння Німеччини та Португалії (4:2).

Іспанія у наступному раунді зустрінеться із переможцем пари Франція/Швейцарія.