Спорт

Завершилася 4-річна дискваліфікація експрезидента УЄФА Платіні

Добігла кінця чотирирічна дискваліфікація експрезидента Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішеля Платіні, передає 1NEWS з посиланням на Football.ua.

Відтак, 64-річний Мішель Платіні має право повернутися у футбол.

Володар “Золотого м’яча” вже повідомив, що має певні ідеї щодо повернення у футбол. Раніше функціонер заявив, що, можливо, візьме участь у виборах президента Федерації футболу Франції, які відбудуться 2020 року.

Мішель Платіні також продовжує в судовому порядку оскаржувати штраф, який на нього наклала ФІФА – він повинен заплатити 60 тисяч швейцарських франків в тому випадку, якщо прийме рішення повернутися до футбольної діяльності.

Нагадаємо, 2015 року Мішель Платіні був відсторонений комітетом ФІФА з етики від футбольної діяльності на 8 років. Причиною послужив його незаконний заробіток 2 млн швейцарських франків, які були на балансі у ФІФА. Отримав він їх за роботу радником Йозефа Блаттера. Пізніше дискваліфікація була скорочена до 4 років, які станом на сьогодні вже минули.

У червні 2019 року Платіні був заарештований в рамках розслідування справи про можливі корупційні порушення при виборі країни-господині ЧС-2022 з футболу. Однак розслідування Міжнародної федерації футболу (ФІФА) не виявило фактів підкупу.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close