Спорт

Закон про гральний бізнес у ділі: легалізація Parimatch

В країні почалося активне життя після підписання Володимиром Зеленським Закону про гральний бізнес. Букмекерська компанія Parimatch планує вийти на український ринок після легалізації беттинг-індустрії в Україні.

 «Холдинг Parimatch співпрацює тільки з впорядкованими юрисдикціями. Іноді це означає, що доводиться довго чекати відкриття ринків і надання ліцензій. Компанія відразу ж подасть заявку на її отримання зі стартом прийому. Це життєво важливий процес, оскільки ліцензія в Україні дозволить холдингу Parimatch додати ключовий регіон на східноєвропейському ринку», – пояснив партнер БК з юридичних, фінансових, нормативно-правових і комунікативних питань Максим Ляшко.

Також Ляшко додав, що політика компанії не дозволяє їй працювати в неліцензованих країнах, тому дуже важливою є присутність в тих державах, де беттинг-індустрія легалізована. У компанії очікують, що Україна стане п’ятою країною в списку ліцензованих операцій після Казахстану, Таджикистану, Білорусі та Кіпру.

Щоб випередити конкурентів на цих білих ринках, Parimatch гарантує, що його продукт випереджає тенденції. Наприклад, БК проводять найбільш цікаві акції для того, аби у гравців була можливість отримати бонуси. Варто нагадати, що бонуси букмекерів — це відмінна можливість отримати вітальну винагороду при реєстрації або ж поповненні рахунку. БК проводять щомісячні акції, щоб привернути увагу клієнтів в умовах високої конкуренції на ринку.

У компанії використовують центри досліджень і розробок в Україні, Великобританії та на Кіпрі. Крім цього незабаром холдинг планує відкрити ще один центр у Вірменії. Про це пише Focus Gaming News.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close