Юнацька збірна України з футзалу обіграла Італію в товариському матчі

Юнацькі збірні з футзалу (U-19) України та Італії провели другий спаринг у Броварах у рамках підготовки до основного раунду відбору чемпіонату Європи 2019, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації футболу України.

Якщо у першому матчі команди розійшлися миром (1:1), то у другому перемогу здобули українці з рахунком 5:2.

У складі української збірної забивали Едуард Нагорний (на 5-й хвилині), Вадим Меденець (13),  Владислав Завертаний (28), Федір Овакімян (40). Один із голів у свої ворота відправив голкіпер суперників Фіор – на 12-й хвилині.

Нагадаємо, юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору до Євро-2019 (U-19). Підопічні Віталія Одегова потрапили до групи 4, де їхніми суперниками стануть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету прийматиме Македонія 26 – 31 березня 2019 року.

Фінальна частина чемпіонату Європи проходитиме в Латвії 8 – 14 вересня.