Українці поступилися Італії на старті Суперфіналу Євроліги з пляжного футболу

Збірна України з пляжного футболу матчем Суперфіналу Євроліги у групі В проти Італії розпочала захист чемпіонського титулу, передає кореспондент УНН.

Наші земляки в стартову хвилину матчу примудрилися заробити два пенальті у власні ворота. Двічі покарання реалізував Горі – 0:2. Після цього господарі турніру почали діяти на куражі і примудрилися до першої перерви відправити ще 5 м’ячів у сітку Гладченка. За «жовто-блакитних» наприкінці тайму ударом під поперечку забив Глитський.

В наступних двох таймах по 12 хвилин українцям попри голи Пачева, Зборовського і Заворотного не вдалося наблизитися до суперника – 4:11.

Зауважимо, що в іншому протистоянні квартету В Росія обіграла Білорусію 4:1.

Додамо також, саме з росіянами сьогодні «жовто-блакитні» проведуть другу гру на змаганнях.

Джерело: unn.com.ua