Україна в Албанії обіграла Косово у відборі до ЧС-2018

Збірна України перемогла Косово у зустрічі 9-го туру групового етапу кваліфікації ЧС-2018. Поєдинок відбувся в Албанії на стадіоні «Лоро Борічі» в рамках групи І, передає кореспондент УНН.

На початку зустрічі справа до гострих моментів у команд не доходила, поки не настала 22-га хвилина. Саме тоді Євген Коноплянка наважився на над дальній удар. М’яч потрапив у стійку і відлетів до ноги Артема Кравця. Нападник «Динамо» надіслав м’яч вище воріт.

По закінченню години гри українцям вдалося змінити цифри на табло. Верхова подача активного Коноплянки завершилася автоголом представника клубу Другої Бундесліги «Зандхаузена» – Леарта Пачаради. На 72 хвилині Коноплянка небезпечно пробив під поперечину воріт – кіпер Уйкані перевів м’яч на кутовий.

Крапку у баталії поставив Ярмоленко, який успішно зіграв на добиванні після чергової верхової подачі – 2:0.

Відзначимо, що у складі «жовто-блакитних» дебютував новоспечений українець Марлос, який провів на полі цілий другий тайм.

Додамо також, у заключній грі відбору групи І українці на НСК «Олімпійський» прийматимуть Хорватію 9-го жовтня.

Джерело: unn.com.ua