Яремчук забив за Брюгге у Лізі конференцій

Яремчук знову забив за Брюгге

Форвард збірної України відзначився за бельгійський клуб вперше з жовтня минулого року.

Роман Яремчук нарешті перервав свою безгольову серію. Сталося це першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, в якому бельгійський Брюгге зустрічався на своєму полі з ісландським Акюрейрі.

“Синьо-чорні” зуміли здобути переконливу перемогу 5:1. Український форвард з’явився на полі у складі господарів вже у другому таймі, коли рахунок на табло був 4:0.

На 77-й хвилині зустрічі Яремчук встановив остаточний рахунок у поєдинку. Нападаючий відгукнувся на подачу з флангу в центр штрафного майданчика та переправив м’яч у ворота.

Зазначимо, цей гол став для Романа першим в офіційному матчі за Брюгге в нинішньому сезоні. Попередній результативний удар у виконанні українця датований ще 19 жовтня минулого року, коли нападаючий відзначився у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена (3:0).

Нагадаємо, раніше Динамо поступилось Арісу у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій.