Спорт

WBC й IBF змінюють правила

У WBC йдеться про процедуру зважування, а в IBF – внесені зміни в процентному співвідношенні розподілу призового фонду в разі промоутерських торгів

Всесвітня боксерська рада (WBC) і Міжнародна федерація боксу (IBF) внесли ряд поправок до правил своїх організацій. У WBC йдеться про процедуру зважування, а в IBF – внесені зміни в процентному співвідношенні розподілу призового фонду в разі промоутерських торгів. Про це повідомляє 1NEWS.

Президент WBC Хосе Сулейман у такий спосіб сподівається контролювати, як спортсмени борються із зайвою вагою, оскільки у 2018 році декілька боксерів були госпіталізовані напередодні поєдинків через зневоднення.

У WBC вирішили внести наступні правила:

1. Бійці зобов’язані повідомити свою поточну вагу в момент укладення контракту на поєдинок.

2. Правило безпечної ваги. У WBC обов’язковою умовою буде зважування боксерів за 30 днів до бою (не перевищувати на 10% ліміт вагової категорії), за 14 днів до бою (на 5%) і за 7 днів до бою (на 3%). В організації незабаром повідомлять, якими грошовими стягненнями та іншими штрафами будуть обкладені бійці за невиконання “правил безпечної ваги”.

3. Зважування напередодні бою. У WBC вирішили також внести правило зважування напередодні бою. Боєць не має права набирати понад 10% від результатів офіційного зважування.

4. WBC залишає за собою остаточне рішення щодо тих, хто порушив правила:

а) може відбутися попередженням, б) оштрафувати на суму до 5 тисяч доларів США (за недотримання перших двох пунктів), в) скасувати бій, г) оштрафувати на суму до 30% гонорару (за порушення 3-го пункту).

У правила IBF внесені наступні поправки:

1. Раніше обов’язковий претендент в разі промоутерських торгів претендував тільки на 25% загального призового фонду, решта 75% діставалися чемпіону. Тепер же розподіл призового фонду буде в співвідношенні 65/35 на користь чемпіона.

2. У разі, якщо бійці б’ються за вакантний титул, розподіл призового фонду залишається незмінним – 50/50.

3. У тих випадках, коли обов’язковий претендент займає 3-е або нижче місце в рейтингу організації, розподіл призового фонду – 85/15 на користь чемпіона.

4. Претендент має право оскаржити розподіл призового фонду. У такому випадку рішення буде прийматися шляхом голосування членів ради директорів IBF.

Джерело: Вринге

Back to top button