Спорт

Визначилась найсильніша людина України

Львів’янин Павло Кордіяка відібрав титул у киянина Олексія Новикова, який носив це звання чотири роки поспіль

Львів’янин Павло Кордіяка виграв запекле протистояння і відібрав титул у киянина Олексія Новикова, який носив це звання чотири роки поспіль.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Чемпіон.

Із шести вправ фінального турніру, який відбувся сьогодні у закарпатському Хусті, Кордіяка переміг у трьох. Відтак галичанин вперше у своїй кар’єрі здобув найпрестижніший титул в українському стронгмені.

Вирішальною стала передостання вправа – метання “Ваги на висоту”, в якій Кордіяка здобув впевнену перемогу, а чинний володар звання “Найсильнішого” і поточний лідер турніру Олексій Новиков припустився помилки, перекидаючи 35-кілограмову покришку на висоту 3,5 метра.

В результаті покришка відбилася від поперечини і боляче вдарила атлета у поперек. Як наслідок, Новиков втратив надто багато часу і подарував конкуренту великий гандикап.

У заключній дисципліні обидва атлети показали однаковий результат , що не змінило розташування у загальному заліку. “Бронзу”, як і торік взяв Олександр Кочергін.

Турнір “Найсильніша Людина України-2020”, 26 вересня Хуст

1. Павло Кордіяка, Львів – 44 (бали)
2. Олексій Новиков, Київ – 40
3. Олександр Кочергін, Чернівці – 34,5
4. Богдан Ксенчук, Кривий Ріг – 26,5
5. Андрій Дмитрієв, Суми – 25,5
6. Денис Бережник, Хуст – 18,5
7. Володимир Климко, Львів – 14,5
8. Андрія Ананьєв, Красноград – 12,5

У фіналі Першої Ліги ФСУ, що відбувався одночасно з турніром “Богатир року” перемогу святкував Богдан Копил з Черкас, котрий на одне очко випередив дворазового чемпіона світу Віталія Герасимова з Дніпра. “Бронзу” здобув атлет з Мукачева Іван Деркач.

Back to top button