Спорт

Володимир Кличко запустив мобільний додаток для занять спортом

Відомий український боксер, брат Київського міського голови Володимир Кличко запустив Всеукраїнський спортивний проект Mixsport і відповідний мобільний додаток, повідомляє 1News з посиланням на прес-реліз проекту.

Mixsport — це безкоштовний мобільний додаток, за допомогою якого кожен українець може знайти спортивні локації, івенти та тренерів у своєму місті.

Додаток Mixsport містить:
– Базу спортивних локацій всієї України: адреси, фото, графік роботи, відгуки, контакти.
– Календар спортивних подій: змагання, відкриті тренування, марафони, семінари,  фестивалі.
– Найкращих тренерів з різних видів спорту: контактна інформація, сертифікати, відгуки, досвід роботи.
– Спортивний блог: поради щодо тренувань, лайфхаки, фітнес-рецепти, інтерв’ю зі спортсменами і тренерами, добірки, тренди у світі спорту.

«Mixsport зручний у використанні та має широкий функціонал. Додаток визначає ваше місцезнаходження і відображає всі спортивні локації та івенти, що знаходяться поруч. Ви можете прокласти маршрут до локації, залишити відгук, зареєструватися на спортивний івент, придбати квитки чи забронювати заняття з тренером. Крім того, всі локації, події та тренерів можна додавати в «Обране», аби нічого не загубилося», – зазначається у релізі.

Організатори проекту додають, що Mixsport корисний не тільки для тих, хто займається спортом, а ще й для власників спортклубів, організаторів івентів і тренерів, адже за допомогою додатку про них дізнається більше людей.

«Щоб ваша локація, івент чи тренер потрапили у додаток, необхідно розмістити інформацію на сайті mixsport.pro. Всі дані з сайту передаються по API у мобільний додаток. Вносити локації, події і тренерів можна безкоштовно!», – говориться у прес-релізі.

Додаток доступний для Android та IOS і має три мовні версії: українську, російську та англійську.

Проект Mixsport створено для популяризації та розвитку спорту в Україні. З 2018-го року функціонує сайт, а в 2019-му році було запущено телеграм-бот MixSportBot.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close