Спорт

В Японії стартувала естафета олімпійського вогню

Естафета триватиме 120 днів, у цей час символ Ігор подорожуватиме територією Японії, після чого вогонь доставлять на церемонію відкриття, яка запланована на 23 липня

У префектурі Фукусіма стартувала естафета олімпійського вогню.

З неї почався чотиримісячний зворотній відлік до початку літніх Олімпійських ігор у Токіо, – інформує 1NEWS.

Ця церемонія пройшла без глядачів через побоювання щодо поширення коронавірусу.

Естафету розпочали учасниці жіночої збірної Японії з футболу. Першою факел з олімпійським вогнем пронесла Азуса Івасимідзу, яка входила до складу збірної Японії з футболу серед жінок, що виграла чемпіонат світу з футболу в 2011 році.

Естафета триватиме 120 днів, у цей час символ Ігор подорожуватиме територією всіх інших префектур, після чого вогонь доставлять на церемонію відкриття, яка запланована на 23 липня.

У цій естафеті візьмуть участь майже 10 тисяч людей.

Прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суга запевнив, що його уряд співпрацюватиме з місцевою владою Токіо і Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), щоб провести Олімпійські ігри у безпечних умовах на тлі пандемії коронавірусу.

Нагадаємо, Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо повинні були пройти влітку 2020 року, але через пандемію коронавірусу їх довелося перенести на 2021 рік. Олімпіада пройде з 23 липня по 8 серпня, а Паралімпіада – з 24 серпня по 5 вересня.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button