Спорт

В Ужгороді пройшов Чемпіонат України з естафетного бігу

В Ужгороді на реконструйованому стадіоні “Авангард” відбувся чемпіонат України з естафетного бігу, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

На чемпіонаті України з естафетного бігу у Ужгороді, який проходив 18-19 травня, взяли участь близько 500 легкоатлетів із 19 регіонів країни. Про це повідомила головний тренер збірної України зі спринту Ірина Ольховнікова.

“Дуже приємно, що велика легка атлетика повернулася на Закарпаття. Чудовий стадіон, чудові умови, велика кількість учасників. Ми переживали, що через географічну віддаленість деяких регіонів від Ужгорода на змагання приїде не велика кількість майстрів бігу. Але їх зібралося близько півсотні з 19 регіонів. …Змагання вийшли чудовими. Закарпаття – просто ідеальна альтернатива Криму. М’який клімат, чудові погодні умови”, – заявила Ольховнікова.

Чемпіонат України з естафетного бігу, який проходив на реконструйованому стадіоні “Авангард” в Ужгороді, в загальнокомандному заліку виграли представники Сумської області. Другими стали житомиряни, третіми – вінничани.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close